چگونه عکس‌های خود را در Amazon prime photos   ذخیره کنم؟

Amazon Prime

Amazon Prime

 

شما می‌توانید عکس‌هایتان را در Amazon prime photos یا Amazon cloud drive ذخیره کنید. هر دوی این پلت فرم‌ها ( سیستم عامل‌ها) زیر مجموعه اشتراک شما در prime هستند و فضای شگفت انگیزی برای عکاسانی که به دنبال بک آپ گرفتن از آرچیوی با‌ارزش هستن، به‌حساب می‌آیند.

 

چه میزان فضا برای  ذخیره سازی عکس در Amazon prime photos  می‌توانم داشته باشم؟

 

با Amazon prime photos فضای ذخیره سازی عکس نامحدودی در دستان شماست. این امر توسط هر دو پلت فرم Prime Photos  و  Cloud Drive انجام می‌شود. و با توجه به نقد و بررسی که ما انجام داده‌ایم و مقایسه با دیگر پلت‌فرم‌ها، با توجه به هزینه ای که برای prime می‌پردازید بسیار مناسب است.

در عصر فیلم‌های ویدئویی 4k و عکس‌های 50 مگاپیکسلی، داشتن یک پلت فرم مناسب برای ذخیره سازی عکس، از همیشه مهم‌تر است. عکاسان طی سالیان دراز، با گزینه‌های ذخیره سازی زیادی برای ذخیره سازی عکس سر و کله زده‌اند. اما تغییرات دائمی بازار این مشکل را به وجود آورده که عکس‌هایتان را کجا ذخیره کنید.

وقتی جایی را انتخاب کرده‌اید و سرمایه‌گذاری اقتصادیتان در آنجاست و آرشیوتان را در آنجا بنا کرده اید، نمی‌خواهید تغییرش دهید.

آمازون که در اصل یک فروشنده کتاب بود، این روزها از تمام جنبه‌خای زندگی ما وارد شده و خودنمایی می‌کند؛ از بلندگوهای هوشمند گرفته تا محتواهای تلویزیونی‌اش. اما یکی از قابلیت‌های مهم آمازون که کم‌تر از چیزی که باید به آن توجه شده است و خیلی کم به آن می‌پردازند، قابلیت ذخیره سازی عکس است.

Amazon prime photos، مزایای بسیاری برای کاربران خود دارد، اما برای عکاسان، فضای ذخیره سازی عکس نامحدود آن، که با داشتن عضویت prime رایگان است، در بازار نظیر ندارد! حتی سقف فضای ذخیره سازی flicker برای کاربرانش، یک ترابایت است.

Amazon Prime Photos

 

تفاوت بین Amazon Prime Photos و Amazon Cloud Drive در چیست؟

دو روش استفاده از Amazon Prime برای ذخیره سازی عکس وجود دارد: Prime Photos و Amazon Drive. برای فهم تفاوت این دو، به آن مثل بخش‌های یک وبسایت نگاه می‌کنیم.Amazon drive مثل سیستم مدیریت محتوا یا CMS است ، پشت صحنه‌ای که در آن فایل‌ها را آپلود و مدیریت می‌کنید. و Prime photos روی صحنه است، سایت عمومی که در آن ثمره کار خود و شکوه و عظمت آن را مشاهده می‌کنید.

 Amazon Prime photo، عکس‌هایتان را نمایش می‌دهد، اما Amazon drive هر نوع داده اعم از موزیک، اسناد pdf و word  را نیز ذخیره می‌کند.Drive بیشتر یک سیستم مدیریتی است در حالی که Prime یک گالری است.

هر دو Prime Photos  Amazon و Amazon Cloud Drive فضای ذخیره نامحدودی برای عکس ارائه می دهند. با این‌حال برای مابقی فایل‌ها شامل ویدئوها حداکثر 5G فضا در اختیار دارید و اگر بیشتر از آن را نیاز دارید باید فضای ذخیره‌سازی بخرید.

در بررسی های مداومی که ما از Amazon Prime Photos داشته‌ایم، اگر شما به طور مداوم فیلم‌برداری می‌کنید یا حتی این کار را بیش از حد انجام میدهید، محدودیت اعمال شده برای ویدیوها ممکن است برایتان آزار دهنده باشد. با این حال تورم قیمت در این مورد بسیار کم است و به نسبت مقرون‌به‌صرفه است.

Family Vault

Family Vault در Prime photos چیست؟ در اصل این یک راه آسان برای به اشتراک گذاشتن تصویر با دیگر اعضای خانواده‌تان است.این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که تمام اکانت‌های افراد خانواده در Amazon Prime Photos را به هم وصل کنید و مخزنی از عکس‌هایی که همه می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند، ایجاد می‌شود.

دقیقا مثل یک آلبوم عکس خانوادگی، ولی به مراتب بزرگ‌تر با قابلیت جست‌و‌جوی عکس ، به طوری که می‌توانید عکس موردنظرتان را به‌راحتی بیابید.

تمام کاری که باید انجام دهید این است که یک پیام دعوت برای اعضا خانواده می‌فرستید و به محض اینکه آن‌ها دعوت شما را بپذیرند به Family Vault وارد شده و از امکانات آن استفاده می‌کنند. روشی که پس از آن می‌توانید مورد استفاده قرار دهید به این صورت است که وقتی عکسی را آپلود کرده و در Amazon Prime photo خود قرار دهید می‌توانید آن را انتخاب کنید تا در Family vault نمایش داده‌شود. این به این معنی است که عکس‌های شخصیتان برای اعضا خانواده قابل نمایش نیست و فقط آن‌هایی که انتخاب کرده‌اید در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد.

آیا Prime Photo  برای اعضای Prime رایگان است؟

بله! در صورتی که شما در Amazon Prime عضو هستید، Prime Photos  Amazon برای شما رایگان است. اما در حقیقت شما 7.99 پوند یا 12.99 دلار پرداخت می‌کنید که در این‌حال معنی رایگان این است: ” طبق شرایط اشتراک”!

 

قسمت دوم ذخیره سازی عکس در Amazon prime photos  را پیگیر باشید.

Reference: camerajabber
ارسال دیدگاه