فروشگاه آنلاین مهرانی‌کم

نگاهی جدید به دنیای دوربین‌ها

اینترنت سیستم عادی خرید و فروش را دگرگون کرده است؛ هر روز تعداد بیشتری از مردم دنیا رو به استفاده از شبکه گسترده ارتباطات می‌آورند و دیگر اینترنت تنها متعلق به قشر جوان نیست و از هر سنی، از این شکل جدید ارتباط استفاده می‌کنند.

سال‌ها قبل تمام خریدها به صورت حضوری صورت می‌گرفت و برای خرید یک دوربین عکاسی و یا دیجیتال باید قدم به قدم و مغازه به مغازه، ساعت ها وقت خود را هدر می‌دادیم و در نهایت چیزی که به دست ‌می‌آمد آن نبود که به راستی مورد نیاز بود! اما حال اوضاع تغییر کرده و فروش سنتی، جای خود را به فروشگاه های آنلاین و مدرن داده است.

در مهرانی کم کافی‌ست دوربین مورد نظر خود را پیدا کنید و به سادگی چند کلیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.همچنین دیگر نیاز نیست که دوربین قدیمی خود را در خانه نگه دارید و یا برای خرید یک دوربین دست دوم، از این و آن سوال کنید. چرا که مهرانی کم با فروش تخصصی دوربین و لوازم جانبی آن و خرید و فروش دوربین دست دوم، کار شما را ساده تر از گذشته کرده است.

اگر قصد خرید دوربین دست دوم را دارید، به راحتی و با اعتماد کامل می توانید از بین دوربین های کارکرده موجود در مهرانی کم، بهترین را برای خود انتخاب نمایید، اگر هم به فکر فروش دوربین خود هستید، کافی است با ما تماس بگیرید.

فروش دوربین به ما

اگر قصد فروش دوربین خود را دارید، به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید دوربین خود را به مهرانی‌کم بفروشید. اگر در تهران باشید، کافی است با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما در محل شما، دوربین‌تان را خرید خواهند کرد.

نیازی نیست تا خود را به دردسر بیندازید و برای فروش دوربین‌تان، در انتظار بنشینید، در لحظه و در ساده‌ترین شکل ممکن دوربین‌ خود را بفروشید و مبلغ آن را در محل دریافت کنید.

خرید دوربین دست دوم

در صورتی که قصد دارید با کمترین بودجه بهترین دوربین را برای خود تهیه کنید، بخش دوربین های دست دوم مهرانی کم مخصوص شما خواهد بود. شما می‌توانید از بین دوربین های کارکرده و دست دوم، دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی آن را درب منزل تحویل بگیرید.

دوربین های دست دوم به صورت کامل توسط کارشناسان مهرانی کم مورد آزمایش قرار گرفته و صحت کارکرد و سلامت آنها تایید می شود.

ویژگی های خرید از مهرانی کم

شما می‌توانید در روزهای کاری و 6 روز هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب،  با مهرانی کم تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم

تمام محصولات موجود در فروشگاه مهرانی کم، دارای ضمانت اصل بودن کالا هستند

ارسال محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن

خدمات پس از فروش مهرانی کم شما را بعد از خرید نیز همراهی خواهد کرد

صاحب امتیاز فروشگاه مهرانی‌کم: آقای مهدی مهرانی

منتظر تماس‌تان هستیم: 02166701034

به مهرانی کم خوش آمدید