نقد و بررسی دوربین Canon EOS Rebel T7i / 800D

دوربین Canon EOS Rebel T7i

ویژگی ها و بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D:

 

در این مقاله می خواهیم در رابطه با ویژگی های دوربین  Canon EOS Rebel T7i / 800D توضیح دهیم.

Canon EOS Rebel T7i / 800D، می تواند به شما کمک نماید که بیش تر با این نوع از دوربین آشنا شده و بتوانید در انتخاب آن موفق باشید. با بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D، در می یابیم که این دوربین دارای عملکرد فوق العاده، و کیفیت بالایی در فیلم برداری و عکس دارد. این دوربین نسبت به مدل های دیگر دارای اندازه ی بزرگ تری است که عکس های با کیفیتی را عرضه می نماید. شرکت Bottom Line با تولید این دوربین و بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D توانسته است که پیشرفت گسترده ای در این زمینه داشته باشد. Canon EOS Rebel T7i / 800D، دارای طرفداران زیادی است و ما این موضوع را می توانیم مدیون کیفیت بالای این دوربین بدانیم. با این که دوربین های تولید شده در این شرکت، در نسل های گذشته دارای قیمت پایین تری می باشند. اما بسیاری از افراد Canon EOS Rebel T7i / 800D را انتخاب می کنند. می توان گفت که dSLR های سطح ورودی Canon EOS Rebel T7i / 800D، علت این انتخاب باشد. کانن سعی دارد که تولید مدل های قدیمی دوربین ها را متوقف سازد، زیرا این امر موجب افت قیمت آن مدل ها خواهد شد. با این اتفاق یعنی توقف تولید مدل های قدیمی، مدل های جدید بازار فروش بهتری را به دست می آورند. بیش تر شرکت های تولید کننده ی وسایل الکترونیکی این عمل را انجام می دهند. تا کنون نیز بسیار کار آمد بوده است. دوربین های قدیمی دارای کیفیت فیلم برداری و عکس برداری همانند گذشته را دارند و هیچ گاه استفاده از Canon EOS Rebel T7i / 800D، باعث نمی شود که لنز این دوربین کاهش کیفیت داشته باشد. این دوربین می تواند باعث شود که فیلم فوکوس خودکاری داشته باشد. اما با بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D در می یابیم که Canon EOS Rebel T7i / 800D، تا حد زیادی دارای ویژگی های خوب است اما به طور صد در صد یک دوربین کامل نیست و می توان از آن عیب و نقص هایی را نام برد.

دوربین Canon EOS Rebel T7i

 

مقایسه و بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D با دوربین های قدیمی:

با بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D می فهمیم که دوربین های قدیمی و Canon EOS Rebel T7i / 800D از نظر ظاهر چندان تفاوتی با هم ندارند و به طور کلی بدنه ی آن ها تقریبا بدون تغییر باقی مانده است. اما Canon EOS Rebel T7i / 800D دارای ویژگی برجسته ای نظیر سنسور DM Pixel CMOS Canonمی باشد. که در دوربین های قدیمی این سنسور دیده نمی شود. Canon EOS Rebel T7i / 800D دارای فناوری جالبی به این شرح است، که دارای توانایی  فوکوس اتوماتیک تشخیص فاز در تراشه می باشد. لنز های Canon EOS Rebel T7i / 800D قابل تعویض است. که این امر یک آپشن به حساب می آید. دارای سنسور و سیستم اندازه گیری می باشد. به وسیله ی EOS 80D موتور پردازنده عکس هایی با کیفیت جدید ثبت می کند. در Canon EOS Rebel T7i / 800D یک ویژگی دیگر وجود دارد که دوربین های قدیمی آن را ندارند آن ویژگی داشتن فیلتر ضد عفونی کننده است. شاید بتوان گفت که این فیلتر بتواند کمی عکس ها و فیلم ها را تار نماید. دوربین Canon EOS Rebel T7i / 800D، قدرت تنظیم خودکار در روز ابری را نداشته و باید به صورت دستی آن را تنظیم نمود.

نتیجه ی نقد و بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D:

در نتیجه ی نقد و بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D ، باید بگوییم که شاید با بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D، نتایج دلخواه و قابل قبولی از نظر تئوری به دست نیاورده باشیم. اما جالب است بدانید که اکثر مصرف کنندگان دوربین Canon EOS Rebel T7i / 800D از عملکرد آن بسیار راضی می باشند. این امر بسته به خواسته و انتظارات افراد از این دوربین Canon EOS Rebel T7i / 800D را دارد. اگر توقع یک دوربین حرفه ای را از Canon EOS Rebel T7i / 800D داشته باشیم. مسلما خواسته های ما را بر آورده نخواهد کرد. اما در کاربرد ساده و عمومی آن می تواند یک دوربین با کیفیت با عملکرد عالی باشد. عکس های ساده که توسط این دوربین گرفته شده است می توانند با رنگ های بسیار زیبا و کیفیت عالی باشند. شما می توانید با تنظیمات کنتراست، کیفیت عکس ها را افزایش دهید. با تنظیم کنتراست می توانید نقاط تیره و روشن را به طور دستی تنظیم نمایید. دوربین Canon EOS Rebel T7i / 800D، می تواند برای تفریح و عکس برداری از شما و خانواده ی شما بسیار مناسب است. اما اگر این دوربین را برای کاربرد های حرفه ای می خواهید. بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D نشان می دهد که توانایی برآورده ساختن انتظارات شما را ندارد.

بررسی Canon EOS Rebel T7i / 800D

 

مقالات وبسایت مهرانی‌کم را دنبال کنید و در صورت نیاز به مشاوره در انتخاب دوربین عکاسی دست دوم  و آکبند مناسب، با مشاورین مهرانی کم در تماس باشید.

 

صادق امیری
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • محمد رضا ۱۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱:۳۰ ب٫ظ

    سلام ممنون از مقاله خوبتون، یه سوال داشتم، اینکه دوربین canon 800D دوربین مناسبی برای فیلم برداری هست یا نه؟ و اگر نه که یه دوربین خوب و قیمت مناسب بهم پیشنهاد بدین، البته لازم بگم که قرار نیست خیلی زیاد فیلم برداری کنم، شاید هفته ای 4 الی 5 ساعت، بیشتر قرار هست ویدئوهای آموزشی تولید کنم

ارسال دیدگاه