رونمایی از RØDE Lavalier II

آشنایی با میکروفون RØDE Lavalier II

II که یک میکروفون بی سیم فوق العاده می باشد به تازگی به بازار معرفی و عرضه شده است. میکروفون جدید یک طراحی جذاب با مشخصات قابل توجه و مجموعه ای از ویژگی های حرفه ای ارائه می دهد که برای بازارهای موسیقی و فیلمسازی جذاب خواهد بود.

 

برخی از ویژگی های کلیدی RØDE Lavaliere II عبارتند از:

  • میکروفون RØDE Lavalier II برای ضبط صدا با کیفیت بالا در برنامه های پخش، فیلم سازی و ایجاد محتوا بسیار عالی عمل می نماید.
  • طراحی جذاب و کم حاشیه به همراه گیره نصب فوق العاده جمع و جور، یک عملکرد فوق العاده خوب و البته آسان برای پنهان کردن میکروفون را ارائه می دهد.
  • کیفیت صدای پخش با پاسخ فرکانس خوب و الگوی قطبی همه جهته در این میکروفون دیده می شود
  • RØDE Lavalier II دارای کانکتور قفل 3.5 میلی متری TRS است.

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با ضمانت نامه کتبی

آشنایی با میکروفون RØDE Lavalier II

به جرات می توان بیان داشت که میکروفون فوق توانسته است یک انقلاب در این حوزه ایجاد نماید. فرم به روز شده دارای یک طراحی مسطح است که به راحتی به لباس می چسبد.

Lavaliere II با هدف بازاریابی حرفه ای و استفاده در بازارهای فیلمسازی، موسیقی و مواردی از این قبیل تولید گردید. این میکروفون دارای یک پاسخ فرکانس بسیار یکسان است که صدای غنی و دقیق را با نویز کم ضبط می کند. الگوی قطبی همه جهته، صدا را از همه جهات دریافت می کند و در هنگام موقعیت یابی بسیار خوب می باشد.

Lavalier II برای پخش زنده و حتی تهیه پادکست ایده آل است. این میکروفون کوچک با انعطاف پذیری بالا، کاملاً با RØDE Wireless GO II و AI-Micro که به تازگی منتشر شده اند، جفت می شود.

 

کیت لوازم جانبی RØDE Lavalier II

در کنار RØDE Lavaliere II کیت لوازم جانبی نیز ارائه می شود این کیت شامل یک فیلتر پایپ، شیشه خزدار کوچک، گیره نصب با تعداد زیادی کابل و حلقه های شناسایی است.

 

مطالب مرتبط: 

ادمین
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *