36 سال متوالی! کانن به رکورد ثبت اختراعات خود ادامه می دهد

نوآوری کانن

Canon پادشاه نوآوری است! برای سی و ششمین سال متوالی، در رتبه 5 برتر برای بیشترین تعداد پتنت های کشور امریکا اعطا شده است.

Canon رسماً در فهرست شرکت‌هایی که بیشترین تعداد پتنت کشور ایالات متحده امریکا را در سال 2021 دریافت کرده‌اند، رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. طبق آخرین رتبه‌بندی نتایج اولیه ثبت اختراع که توسط IFI Claims Patent Services منتشر شده است.

در نتیجه، کانن به تنها شرکتی در جهان تبدیل شده است که برای سی و شش سال متوالی رتبه پنج رتبه برتر را به دست آورده است. علاوه بر این، کانن برای هفدهمین سال متوالی رتبه اول را در بین اختراعات ایالات متحده در میان شرکت های ژاپنی اعطا کرده است.

Mike Baycroft، مدیر عامل IFI Claims Patent Services به اشتراک گذاشت: «شرکت‌ها در رتبه‌بندی سالانه ثبت اختراع ما بالا و پایین می‌روند، اما کانن همچنان یک رهبر ثابت قدم است. “این شرکت در سال 1983 وارد رتبه بندی 10 پتنت برتر ایالات متحده ما شد و از آن زمان تاکنون در آنجا بوده است. این نتایج بدون شک نشان دهنده تمرکز آن بر نوآوری مداوم است.”

به دست آوردن حق ثبت اختراع، اگرچه فرآیندی به ظاهر پیش پا افتاده است، اما برای Canon ارزش دارد زیرا فعالانه جهانی شدن تجارت خود را ترویج می کند. تضمین حق ثبت اختراع در ایالات متحده یکی از مؤلفه های کلیدی کسب حقوق مالکیت معنوی است که می تواند برای حفظ مجموعه ای قوی از پتنت ها در طرح بزرگتر و برنامه ریزی برای توسعه اتحادهای فنی قوی استفاده شود.

و البته، این نوآوری‌های فناوری را می‌توان مستقیماً در آخرین نسل دوربین‌های آن مشاهده کرد – مانند فناوری پیشرفته Eye Control AF که در Canon EOS R3 مشاهده می‌شود.

 

ظاهراً کانن قصد دارد در زمینه چاپ تجاری، تجهیزات صنعتی، دوربین های پزشکی و شبکه، گام های بیشتری بردارد. تحولات در زمینه تصویربرداری نسل بعدی و تحرک هوشمند نیز در دست توسعه است.

سیمور لیبمن، مدیر اجرایی ارشد کانن، گفت: «برای کمک به برآوردن نیازهای در حال رشد مشتریان، ما به کشف حوزه‌های جدید و فرصت‌های آینده برای نوآوری ادامه خواهیم داد.»

کانن مفتخر است که بار دیگر به عنوان یکی از سه دارنده پتنت برتر پایان می‌دهد و همچنان تعهد خود را به ارائه ایده‌ها و راه‌حل‌های نوآورانه‌ای که نیازهای بازار و مشتریان را برآورده می‌کند، نشان می‌دهد.

 

ادمین
ارسال دیدگاه