ولنتاین مبارک! دوربین جدید Olympus امروز می آید

دوربین جدید المپوس

دوربین جدید Olympus / OM System  امروز به طور رسمی معرفی شد تا قلب شما را روشن کند.

روز ولنتاین مبارک! و اگر عاشق دوربین های Olympus هستید، روز بسیار خوبی برای شماست، زیرا دوربین جدید OM System که مشتاقانه انتظارش را می کشید، با داشتن “فناوری عکاسی محاسباتی” امروز معرفی شد.

این اولین عرضه کامل دوربین از OM Digital Solutions از زمانی است که بخش دوربین های Olympus از شرکت مادر سابق خود در سال 2021 خریداری شد. (Olympus PEN E-P7 از نظر فنی اولین دوربینی بود که توسط مالک جدید منتشر شد، اما یک محصول بود. در حال حاضر تحت شرکت قدیمی در حال توسعه است.)

“در 15 فوریه ما یک سری رویدادهای آنلاین زنده و هیجان انگیز برای معرفی دوربین جدید خواهیم داشت. ارائه هایی توسط کارشناسان فنی ما، مصاحبه با سفیران سیستم OM و جلسات پرسش و پاسخ وجود دارد.”

اطلاعات کمی در مورد دوربین جدید وجود دارد و تنها تصاویر تیزر سایه ای (مانند تصویر بالای این مقاله) منتشر شده است. این حتی می‌تواند اولین دوربینی باشد که از نام تجاری جدید OM System استفاده می‌کند، پس از تغییر نام Olympus در اکتبر 2021.

تمام چیزی که سازنده به ما گفته این است که دوربین جدید “عکاسی را به سطح بعدی می آورد” و همچنان یک سیستم میکرو چهار سوم است.

مطابق با استاندارد Micro Four Thirds System، دوربین لنز قابل تعویضی که اکنون در حال توسعه هستیم، قابلیت‌های تولید پیشرو در صنعت و فناوری‌های پیشرفته را ترکیب می‌کند تا عملکرد را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد و یک تجربه عکاسی بی‌رقیب را ارائه دهد.

ما از استاندارد Micro Four Thirds System برای ساختن سیستم‌های فشرده‌تر و سبک‌تر استفاده می‌کنیم، عملکردهای پشتیبانی عکاسی را تقویت می‌کنیم که زمینه عکاسی را گسترش می‌دهد، و بهبود کیفیت تصویر و بیان عکاسی را از طریق استفاده از فناوری عکاسی محاسباتی تسریع می‌کنیم.»

 

ادمین
ارسال دیدگاه