9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه دوران کرونا

9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه

9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه دوران کرونا

 

نیکون، لایکا، فوجی‌فیلم، الیمپوس، لاوا، DxO و دیگر برندها با 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه COVID-19 به میدان آمده‌اند.

9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه

 

بحران کنونی ویروس کرونا در اقصی نقاط جهان افراد را در خانه خود در قرنطینه نگه داشته است. در این مدت چه کاری انجام می‌دهید، هر روز در همان چهاردیواری قفل می‌شوید؟ پیشنهاد بهتری برای شما داریم: 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه.

ما مجموعه پروژه‌های مختلف عکاسی خانگی، رفع اشکال‌های معمول Photoshop و ترفندهای عکاسی را برای سرگرمی و آموزش شما قرار داده‌ایم.

با این حال، برخی از معروف‌ترین برندها در صنعت تصویربرداری و فیلمبرداری نیز فعالیت خود را با 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه آغاز کرده‌اند. برخی وبینار رایگان برگزار می‌کنند و برخی حتی محتوای یادگیری آنلاین خود را به طور موقت در دسترس عموم قرار داده‌اند.

ایده‌های عکاسی خانگی در 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه

ما همه گزینه‌های پیشنهادی 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه را بررسی کرده‌ایم و لیستی از آنهایی را که ارزش وقت شما را دارد، جمع آوری کرده‌ایم. بنابراین صندلی راحتی پیدا کنید و بهترین دوره‌ها و مطالب رایگان را برای اینکه در طول قرنطینه کورونا ویروس مشغول باشید، بررسی کنید:

 

1. مدرسه آنلاین نیکون: کلاسهای رایگان

 

یکی از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه، مدرسه آنلاین نیکون است. نیکون برای ماه آوریل همه دوره‌های خود را در پرتال دانشکده آنلاین نیکون برگزار کرده‌است، از کلاس 41 دقیقه‌ای با سرعت کم تحت تدریس جو مک مکالی گرفته تا کلاس کریس هرشمن برای ساخت موسیقی فیلم که بیش از یک ساعت به طول می‌انجامد.

مأموریت نیکون همیشه توانمندسازی عکاسان و فیلمبرداران بوده است. به گفته مدیر نیکون، “در این مواقع نامشخص، ما می‌توانیم این کار را با کمک به سازندگان انجام دهیم که الهام بگیرند، مشغول باشند و در مسیر رشد باقی بمانند. به همین دلیل است که ما تمام دوره‌های خود را برای کل ماه آوریل بطور رایگان ارائه می‌دهیم. بیایید بهتر از این بحران بیرون برویم.”

 

دومین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه

 

۲. #StayHomeWithLeica

 

دومین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه را برند لایکا ارائه نموده‌است.

اکادمی لایکا، ابتکار #StayAtHomeWithLeica را آغاز کرده است و گفتگوی آنلاین را به همراه یک چالش عکس در اینستاگرام LeicaCameraUSA ارائه می‌دهد. دوره‌های رایگان از جمله گفتگویی با Ashly Stohl و Gus Powell و داستان‌های پشت پرده Dennys IIic – Sci-Fi و Beyond.

لایکا می‌گوید: “در حالی که ما در حال سپری نمودن فاصله‌گذاری اجتماعی هستیم، به وسیله عشقی مشترک یعنی عکاسی به همدیگر متصل هستیم. یادگیری خلاقانه عکاسی یک تمرین روزانه است و برای اطمینان از اینکه در این زمان چالش برانگیز به ابزارهای مورد نیاز خود مجهز شده باشید، برنامه خود را با هشتگ #StayHomeWithLeica معرفی می‌کنیم. این برنامه، گفتگوهای آنلاین Leica Akademie با فرصت‌هایی برای برقراری ارتباط از طریق رسانه‌های اجتماعی، ملاقات‌های مجازی در فروشگاه‌های Leica و چالش‌های عکس هفتگی در اینستاگرام را ارائه می‌دهد که برای افزایش اشتیاق شما به عکاسی و تقویت ارتباط ما به عنوان یک جامعه در یک فضا طراحی شده‌اند.”

3. وبینار رایگان DxO

DxO میزبان سومین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه است که با مجموعه‌ای از وبینارهای آنلاین رایگان در طول ماه آوریل، شما را قادر می‌سازد حین تماشای متخصصین، روند کاری خود را به صورت مرحله به مرحله در عکاسی و پردازش تصاویر به اشتراک بگذارید – و شما می‌توانید در همان زمان سؤالات خود را بپرسید.

از مربیان حرفه‌ای عکاسی که میزبان گفتگوها خواهند بود می‌توان به سفیر DxO فابیو آنتنور، YouTuber PhotoJoseph و مربی موسسه فناوری روچستر دن هیوز اشاره نمود.

4. قهوه آدوراما در کنار سازندگان

همیشه تعداد محدودی قرارهای عالی Adorama در کیت عکاسی موجود است، اما این خرده فروش با مجموعه‌ای از برنامه‌های روزانه آنلاین فیسبوک با نام Coffee With Creators، فراتر از حمایت سازندگان در طول بحران کورونا ویروس گام برداشته است و چهارمین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه است.

با میزبانیِ عکاس ست میراندا، ایده این برنامه در گردهم آوردن سازندگان با هدف گفتگوهای سرگرم کننده و بدون سر و صدا است تا الهام‌بخشی و انگیزه آنها حفظ شود. از جمله میهمانان این برنامه جو مک نالی و YouTuberهایی مانند تیم اسپوکی هستند.

به عنوان یک امتیاز، در پایان برخی از پخش‌ها بر اساس هشتگ های #Adorama و #CreateNoMatterWhat – هدایای تحسین برانگیز و غافلگیرکننده اهدا می‌شود – یک برنامه دورهمی از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه برای مشارکت سازندگان محبوس در داخل خانه، و اجتماع افراد هنرمند هنری تا در کنار یکدیگر تشویق و ترغیب شوند.

 

بیشتر بخوانید:

چهارمین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه

 

5. با فوجی‌فیلم در خانه خلاق بمانید

فوجی‌فیلم به تازگی کمپینی با نام Stay Creative At Home در وبلاگ X Stories و از طریق رسانه‌های اجتماعی راه اندازی کرده است. هر هفته این شرکت نکات، تمرین‌ها و تکنیک‌های جدیدی را برای شما ارائه می‌کند، در کنار آن، جلسات پرسش و پاسخ با متخصصان فوجی‌فیلم خواهید داشت، و از عکاسان درخواست می‌کند تا با استفاده از هشتگ #FujifilmFromHome تصاویر خود را به اشتراک بگذارند. فوجی فیلم پنجمین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه ارائه می‌کند.

6. جلسه لاٌوا با کارشناسان ارشد

ششمین دوره از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه، از سرگرم کننده‌ترین و آموزنده‌ترین سریال‌های لاٌوا است، که میزبان هفتگی جلسات با کارشناسان ارشد در فیسبوک است. هر جمعه شب در ماه آوریل و مه، 9 متخصص عکاسی ارشد در مورد تکنیک‌ها، ابزارها و نکات کلان بحث می‌کنند؛ همه چیز از هک‌های کلان گرفته تا ایده‌هایی برای عکاسی در خانه و همچنین عکس گرفتن از حشرات در طبیعت. از همه مهم‌تر، تخفیف‌های محدودی در جلسات آنلاین ارائه می‌شود.

 

 

7. با جلسات آموزشی الیمپوس در خانه بمانید

الیمپوس نیز از قافله 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه عقب نمانده و به چالش جدیدی پرداخته است؛ اگر گروه‌ها واقعاً شما را جذب نمی‌کنند یا ترجیح می‌دهید اختصاصی‌تر صحبت کنید، الیمپوس امکان انتخاب جلسات عمومی یا یک به یک را به شما می‌دهد که همه چیز از ویژگی‌های اصلی دوربین شما گرفته تا بحث در مورد ژانرهای خاص عکاسی را پوشش می‌دهد.

یک جلسه در Olympus Session ثبت نام کنید و یک جلسه انفرادی یا گروهی را انتخاب کنید، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به تنهایی حضور یابید و سؤالات فردی بپرسید (مناسب برای تازه واردان یا کسانی که با هیاهوی تماس‌های ویدیویی چند نفره تقلا می‌کنند)، یا برای بحث و گفتگو به یک انجمن کوچک بپیوندید.

از کاربران غیر الیمپوسی نیز استقبال می‌شود، خواه بخواهند در مورد یک حوزه از عکاسی اطلاعاتی کسب کنند یا سؤالات خاصی درباره سیستم الیمپوس بپرسند.

8. اتاق مشترک CVP

CVP متخصص ویدیو و پخش حرفه‌ای، از پلتفرم جدید خود، اتاق مشترک برای ارائه هشتیمن رویداد آنلاین از 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه رونمایی کرده‌است؛ سمینارها، بحث‌های فنی، مهمانی‌ها و موارد دیگر.

9. #Dontstoptheeducation

آکادمی صدای Sennheiser به عنوان آخرین مورد 9 دوره رایگان عکس و محتوا برای مشغول نگه داشتن شما در طول قرنطینه در این عرصه ورود نموده‌است که وبینار آموزشی تخصصی صدا و همچنین برای ارائه محصولات جدید برگزار می‌کند که همه‌چیز از جمله میکروفن آنلاین، صوتی تصویری، میکروفن تخصصی کنفرانسی در آن ارائه می‌شوند.

 

ارسال دیدگاه