دوربین خود را با استفاده از تلفن خود زنده کنید… و همچنین فیلم بگیرید!

زنده کردن دوربین سوخته

با افزایش هزینه های فیلم، این ابزار را بررسی کنید که از تلفن شما به عنوان پشتی دیجیتال برای دوربین 35 میلی متری شما استفاده می کند

جدیدترین گجت از Digi Swap قرار است در CP+ در ژاپن (از 24 تا 27 فوریه) معرفی شود و به شما امکان می‌دهد آیفون خود را به یک دوربین SLR 35 میلی‌متری متصل کنید. در حال حاضر اطلاعات کمی در دسترس است، اما، با قضاوت از تصاویر و ویدیوی مقدماتی، این یک براکت فلزی است که به عنوان پایه ای برای آیفون و دوربین شما عمل می کند.

اما چرا؟ آیا داشتن یک آیفون که عکس های دیجیتالی می گیرد و یک دوربین فیلمبرداری که خوب، رول های فیلم می گیرد کافی نیست؟ مشکل این است که بهترین فیلم 35 میلی متری هم برای خرید و هم برای ساخت بسیار گران می شود.

 

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با ضمانت

هر کسی که عاشق زیبایی شناسی عکاسی فیلم است، نمی تواند آن را بپردازد. با توجه به اینکه رول‌های فیلم در حال حاضر بیش از 5 دلار / پوند هزینه دارند و هزینه‌های ساخت آن نیز بسته به جایی که می‌روید حدود 6 دلار / پوند است، Digi Swap می‌تواند به کاهش هزینه‌ها کمک کند.

شما ممکن است هیجانی را که از کار کردن با یک رول فیلم و استفاده از آن برای توسعه پیدا می‌کنید، نداشته باشید، اما می‌توانید در مورد چیزی که فیلم‌برداری می‌کنید، بیشتر تجربی باشید و کمتر محتاط باشید.

ذوربین قدیمی

درست مانند زمانی که روی فیلم عکس می‌گیرید، سرعت شاتر و دیافراگم را در دوربین تنظیم می‌کنید، اما ISO از طریق برنامه Digi Swap (که دانلود رایگان از فروشگاه برنامه است) تنظیم می‌شود. همچنین می‌توان با تنظیم شاتر روی لامپ و حساسیت ISO روی خودکار، برای فیلم‌برداری ویدیویی استفاده کرد.

برای اتصال گجت Digi Swap که در قسمت پایین پیچ شده است، درب پوشش فیلم باید کاملاً برداشته شود. سپس لنز آیفون شما در یک براکت قرار می‌گیرد که لنز آن در یک ردیف قرار گرفته است تا به لنز دوربین فیلم نگاه کند.

هنگامی که همه چیز تنظیم شد، می توانید تنظیمات خود را تنظیم کرده و شروع به تصویربرداری کنید. هر بار که عکس می گیرید باید فیلم را بچرخانید و دکمه شاتر را فشار دهید تا عکس بگیرید. سپس تصویر روی گوشی شما نمایش داده می شود و می توانید تصمیم بگیرید که آیا نیاز به تنظیم تنظیمات خود دارید یا خیر.

در حالی که ممکن است این موضوع باعث می‌شود افراد ناب عکاسی فیلم به لرزه درآیند، اما همه ما این تجمل را نداریم که بتوانیم همیشه روی فیلم عکس بگیریم. آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید، Digi Swap راهی عالی برای ارتقای یک دوربین فیلمبرداری است که دیگر فیلم را بارگیری نمی کند یا آنطور که باید کار نمی کند. هیچ اشاره ای به قیمت یا زمان عرضه آن برای خرید نشده است، اما اطلاعات بیشتری باید در CP+ ماه آینده منتشر شود.

 

 Reference: digitalcameraworld

ادمین
ارسال دیدگاه