لنز EOS VR Canon اکنون در دسترس همه – عکس و ویدیو را به ابعادی کاملاً جدید بگیرید

لنز Canon RF 5.2mm f/2.8 dual

با لنز جدید کانن که شباهتی زیادی به چشمان ماهی دارد  Canon RF 5.2mm f/2.8 که اکنون در دسترس است، ابعاد جدیدی از عکس و فیلم سه بعدی بگیرید.

اگر می‌خواهید عکاسی یا فیلمبرداری خود را به سطحی بالاتر ببرید، چرا در عوض آن را به یک بعد کاملاً جدید نبرید؟ لنز چشم ماهی دوگانه RF 5.2mm F2.8 L راه حل اپتیکال کانن برای چالش های بسیاری است که سال ها سازندگان تصویر واقعیت مجازی را با مشکل مواجه کرده اند و اکنون در فروشگاه های کانن موجود است و به زودی در تمام فروشگاه معتبر دنیا در دسترس خواهد بود.

 

این لنز دارای طراحی اپتیکال تاشو مهندسی شده و بهینه سازی شده با سیستم های اپتیکال مجزای چپ و راست است و به شما کمک می کند تصاویر سه بعدی استریوسکوپی را با میدان دید 190 درجه به یک حسگر تصویر فول فریم بگیرید.

لنز چشم ماهی

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با ضمانت

به عنوان بخشی از سیستم EOS VR، با این لنز جفت شده با EOS R5 به روز شده با سیستم عامل 1.5.0 یا بالاتر و یکی از راه حل های نرم افزار VR Canon، می توانید 3D همهجانبه ای ایجاد کنید که هنگام مشاهده بر روی نمایشگرهای نصب سر سازگار از جمله Oculus Quest 2 و بیشتر.

بینندگان می توانند با حرکت دادن سر خود به اطراف سوژه، صحنه را با میدان دید واضح و درجه وسیعی به تصویر بکشند. این اولین لنز دیجیتال قابل تعویض جهان است که می‌تواند تصاویر استریوسکوپیک 3 بعدی 180 درجه VR را به یک حسگر تصویر تکی ضبط کند و اکنون، سازندگان می‌توانند با تعویض لنز ساده از عکس‌های سنتی یا فیلم‌برداری ویدیویی به عکاسی سه بعدی استریوسکوپی بروند.

جفت شدن این لنز و دوربین EOS R5 ضبط ویدیویی با وضوح بالا تا 8K DCI 30p و 4K DCI 60p را به ارمغان می‌آورد و تصاویر را روی یک سنسور تصویر ارسال می‌کند و نتایج چشمگیری را به یک فایل ارائه می‌کند. این می تواند با از بین بردن نیاز به همگام سازی و دوخت چندین فایل ویدیویی، گردش کار شما را ساده تر کند.

بخشی جدایی ناپذیر از Canon EOS VR System، نرم افزار Canon EOS VR Utility است که می تواند به راحتی فیلم را به نرم افزار ویرایش انتخابی شما تبدیل کند. برای کاربران

Adobe Premiere Pro، نرم افزار EOS VR Plug-in می تواند به ساده سازی فرآیند ویرایش شما کمک کند.

با این لنز جفت شده با دوربین EOS R5، خلاقان، متخصصان صنعت و تازه واردان در VR می توانند تجربه ای همه جانبه ایجاد کنند، صحنه های پویا را برای سرگرمی، گردشگری، آموزش و آموزش، املاک، داستان سرایی یا هر جایی که می خواهید مخاطبان خود را به آن ببرید.

 


ادمین
ارسال دیدگاه