Canon EOS R7 در ماه مارس عرضه می شود؟ اولین از 3 دوربین R بالقوه که امسال عرضه می شود

r7 canon

آخرین گزارش حاکی از آن است که Canon EOS R7 (جانشین بدون آینه سری 7D) ممکن است در ماه مارس وارد بازار شود.

گزارش جدیدی حاکی از آن است که به نظر می رسد Canon EOS R7 دوربین بعدی عرضه شده توسط بزرگترین شرکت تصویربرداری جهان باشد و در ماه مارس اعلام رسمی شود.

این به‌عنوان به‌روزرسانی یک داستان قبلی (در زیر) است که ادعا می‌کرد کانن ممکن است سه بدنه جدید EOS R را در سال 2022 عرضه کند، اگرچه عرضه یک Canon EOS R7 که مدت‌ها شایعه شده بود (دارای یک سنسور APS-C) نیز راه‌اندازی سری جدید اپتیک های کوچکتر APS-C.

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با ضمانت کتبی

در واقع، همانطور که در زیر اشاره شد، کانن حداقل یک لنز RF-S را به ثبت رسانده است که به شایعات در مورد ورود یک R7 اهمیت بیشتری می دهد.

Canon Rumors در آخرین داستان خود نوشت: Canon EOS R7 احتمالاً دوربین بعدی معرفی شده است. “اعلامیه ای که به من گفته شده می تواند در اوایل ماه مارس سال جاری باشد. هیچ مشخصات یا جزئیات دیگری در حال حاضر مشخص نیست، اما امیدوارم در مدت کوتاهی آینده موارد بیشتری ارائه شود.”

Canon EOS R7
آیا Canon EOS R7 می تواند امسال وارد بازار شود تا جایگزین خط قدیمی EOS 7D DSLR شود؟ (اعتبار تصویر: Canon)

داستان اصلی (31 ژانویه 2002): طبق آخرین گزارش‌ها، کانن ممکن است در سال 2022 سه بدنه جدید سری EOS R را منتشر کند – و یکی از آنها می‌تواند دوربین APS-C با استفاده از پایه RF باشد، که بدیهی است این سوال را ایجاد می‌کند که چه چیزی چیست؟ برای سیستم EOS M اتفاق می افتد.

در حالی که ماه ژانویه شاهد عرضه Canon EOS R5 C بودیم، یک نسخه Cinema EOS از Canon EOS R5 متناسب با فیلمبرداری، به نظر می رسد که ممکن است شاهد عرضه سه بدنه RF دیگر در سال جاری باشیم.

طبق این گزارش، توسط انتشارات Canon Rumors، سازنده سه دوربین جدید EOS R را در نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد کرد. طبق گزارش ها، اولین دوربین جدید APS-C خواهد بود که به طور گسترده انتظار می رود Canon EOS R7 باشد. جایگزین دوربین‌های DSLR Canon EOS 7D و Canon EOS 7D Mark II خواهد شد – که حرکتی منطقی به نظر می‌رسد، زیرا کانن قبلاً اعلام کرده است که به سمت توسعه بدون آینه حرکت می‌کند.

این شایعه مدتی است که حدس زده می‌شود – و در ماه اکتبر، کانن دو بدنه دوربین جدید را ثبت کرد که به آتش سوخت بیشتر افزود. در ژانویه حق اختراعی برای لنز Canon RF-S 16-55mm f/2.8 مشاهده شد (با تشکر از Canon Watch)، که بازتاب نامگذاری لنزهای EF-S APS-C سازنده است.

ساخت یک لنز RF-S برای یک سیستم فول فریم بسیار عجیب به نظر می رسد، بنابراین scuttlebut مطمئناً نشان می دهد که بدنه APS-C در حال ساخت است. در این گزارش آمده است: «اکنون یک منبع خوب به من گفته است که کانن قطعاً یک دوربین پایه APS-C RF مجهز به سنسور نورپردازی پشتی را در نیمه دوم سال 2022 خواهد آورد.

گزارش‌های بیشتر حاکی از آن است که دو بدنه جدید دیگر یک دوربین فول فریم جدید (مسلماً جایگزین یا جانشین Canon EOS RP) و دوربینی است که بین EOS R5 کانن و بدنه پایه قرار می‌گیرد.

گمانه زنی ها در مورد سیستم سطح ورودی جدید نشان می دهد که از همان سنسور تصویر 20.1 مگاپیکسلی Canon EOS R6 استفاده خواهد کرد. شایعات وجود دارند مبنی بر اینکه یکی از این سه مدل دارای EVF نخواهد بود – و به نظر می‌رسد که این دوربین برای کاربرانی که عادت به استفاده از منظره یاب ندارند، مناسب یک دوربین استارت مناسب برای گوشی‌های هوشمند باشد.

زمانی که صحبت از شایعات کانن به میان می‌آید هرگز لحظه‌ای کسل‌کننده نیست – و تاریخ به ما آموخته است که برخی از این گزارش‌ها در نهایت نسبتاً دقیق هستند، بنابراین به نظر می‌رسد سال 2022 سال جالبی باشد!

مطالب مرتبط:

 

Reference: digitalcameraworld
ادمین
ارسال دیدگاه