بررسی کارت ریدر DriverGenius Multicard

DriverGenius Multicard

کارت ریدر

DriverGenius Multicard یک دستگاه چند کارته مرتب، نسبتاً جمع و جور و شیک است. این دستگاه دارای سه اسلات، microSD ، SD و CF است که با رابطUSB 3.1 ، Type-C  به رایانه شما متصل می شود تا سرعت انتقال 5Gbps را ارائه دهد.طراحی فلزی سبک آن بسیار زیبا به نظر می رسد اما این مورد به تنهایی نمی تواند کافی بوده و لازم است تا کارایی آن نیز به همان اندازه عالی باشد. با این حال، مهم است که وقتی صحبت از عملکرد می شود، کارت ریدر DriverGenius Multicard از سرعت انتقال گزارش شده توسط شرکت برخوردار باشد. در حالی که این کارت ریدر بسیار منظم و عالی به نظر می رسد، یکی از بهترین ظاهرهایی است که تاکنون به بازار عرضه شده است، گنجاندن شکاف CompactFlash کمی قدیمی و اضافی است اما برای اکثر عکاسان کارایی بالایی دارد. صرف نظر از این که کارت ریدر DriverGenius Multicard کار را برای کارت های SD و microSD بسیار آسان می نماید، در خصوص قیمت نیز در رنج مناسبی قرار دارد.

مزایای کارت ریدر DriverGenius Multicard

  • روکش فلزی
  • سبک وزن
  • سریع
مزایای کارت ریدر DriverGenius Multicard
مزایای کارت ریدر DriverGenius Multicard

نقاط منفی کارت ریدر DriverGenius Multicard

  • فاقد شکاف CFExpress
  • در صورت استفاده، اسلات CF به ندرت اتفاق می افتد

کارت ریدر DriverGenius Multicard چیست؟

به دنبال کارت خوان هستید؟ احتمالاً نگاهی سریع به اینترنت و کارت خوان های موجود انداخته اید و قطعا متوجه شده اید که گزینه های موجود بسیار زیاد است و به احتمال زیاد برای خرید اولین گزینه ای که تقریباً خوب به نظر می رسد دچار تردید شده اید. DriverGenius یکی از کارت ریدرهایی است که در نتایج جستجو بسیار ظاهر می شود و با طراحی 3 در 1، سبک، ساده، دارای اتصال USB Type-C و البته قیمتی که تعجب آور نیست، علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب کرده است.این کارت ریدر با قیمت کمتر از 20 پوند/20 دلار، در دسته کارت خوان های نسبتاً ارزان قرار می گیرد، به ویژه هنگامی که اتصال USB Type-C را در نظر بگیرید می توان آن را جزء بهترین کارت خوان های موجود دسته بندی نمود.

 هر آنچه که باید در خصوص کارت ریدر DriverGenius Multicard بدانید:

این کارت ریدر به دنبال سبک طراحی دانگل مانند است، که بسیار مناسب تر از طراحی USB برای عکاسان است. موجود بودن دستگاه روی میز جلوی شما به گونه ای که بتوان کارت ها را به سرعت تعویض کرد، فعالیت را کمی ساده تر می کند. بقیه بخش های طراحی شه کاملا شیک و در عین حال ساده است، بدنه فلزی آن به آرامی در لبه ها خم شده و کابل انتقال نیز جزء لاینفک دستگاه است.سه شکاف در جلو از نظر اندازه همگی خوب هستند. همچنین، اسلات کارت های SD و microSD هم به نظر می رسد که به خوبی در کنار هم قرار گرفته اند.اندازه این اسلات ها نیز مشخص است، بنابراین برای جور شدن آنها نیازی به تکان دادن کارت ها نیست. به طور کلی کارت ریدر DriverGenius Multicard با کیفیت ساخت مناسب، اتصال USB Type-C و رابط چند کارته امیدوار کننده به نظر می رسد.

نقاط منفی کارت ریدر DriverGenius Multicard
نقاط منفی کارت ریدر DriverGenius Multicard

مشخصات کارت ریدر DriverGenius Multicard

اسلات کارت: SD ، MicroSD ، CF

پشتیبانی UHS-II: بله

سرعت: حداکثر 5Gbps

اندازه: 15* *62 *62 62* 62

کارایی:

برای بررسی این کارت خوان لازم است تا سرعت خواندن و نوشتن را بر روی آن تست نمود از همین رو پس از یک بررسی ساده به نتایج زیر می توان دست یافت: خواندن: 190.3 مگابایت بر ثانیهنوشتن: 263.6 مگابایت بر ثانیه انتقال 273 فایل با حجم 12.5 گیگابایت به MacBook Pro 2019  حدود 50 ثانیه به طول انجامید و سرعت انتقال واقعی عدد 235 مگابایت بر ثانیه را نشان می دهد. این نتایج برای کارت SD UHS-II چشمگیر می باشد. در حال حاضر، این کارت خوان را می توان با قیمت 15 پوند به راحتی خریداری کرد. کارت ریدر DriverGenius Multicard در انتقال داده ها از کارت های SD و MicroSD به خوبی کار می نماید و سرعت انجام این کار عالی است.

مشخصات کارت ریدر DriverGenius Multicard
مشخصات کارت ریدر DriverGenius Multicard

با این حال زمانی که از این کارت ریدر استفاده می نمایید شاید به نظر شما کوچک به نظر برسد اما باید در نظر داشته باشید که کیفیت ساخت و طراحی آن خوب است، بی شک زمان استفاده از این کارت خوان احساس سبکی خاصی خواهید داشت. در این کارت ریدر شکاف کارت CF وجود دارد، که مطمئن هستیم برای برخی از افراد مفید است.در حال حاضر در حالی که بازار مملو از این دستگاه های خواننده چند کارته 3 در 1 با شکاف CF است، تعداد بیشتری از آنها با شکاف CFExpress وجود دارند که برای دوربین های فعلی مفیدتر خواهند بود.با این حال، اگر به یک کارت خوان ارزان با سرعت انتقال سریع برای رایانه خانگی خود نیاز دارید، کارت ریدر DriverGenius Multicard انتخاب خوبی است. این کارت خوان دارای طراحی عالی بوده و با قیمتی مناسب می توان آن را از بازار تهیه نمود.

برایطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://camerajabber.com/reviews/drivergenius-multicard-reader/

صادق امیری
ارسال دیدگاه