معرفی معروف ترین عکاس های پرتره ی دنیا

عکاس های پرتره

در این مقاله قراره 10  تا از بهترین عکاس های سبک پرتره رو بهتون معرفی کنم.

( برای خرید دوربین عکاسی مناسب سبک پرتره از سایت ما اقدام کنین و با ما مشاوران ما در تماس باشید .)

یک چیز فوق العاده در مورد عکس های پرتره وجود داره ، ویژگی های خیره کننده ی یک انسان ، نزدیکی و احساس خاصی که به آدم با دیدن این عکس ها به وجود میاد باعث میشه حتی فک کنیم اون سوژه در عکس برامون آشناست .
قدرت عکاسی در عکس های این آدم های مشهور کاملا مشهوده . بهترین عکاس های پرتره که در لیست ما قرار گرفتن عکس های خودشون رو در سراسر جهان گرفتن بدون وجود یک استودیو و تجهیزات خیلی پیشرفته . عکاس پرتره در این مورد به نظر میرسه که خیلی صادق و طبیعیه . سوژه ی این عکاس های پرتره آدم های بومی از سراسر دنیاست و این تیپ عکاسی ها عموما در طول سفر انجام میشن و اغلب نا برابری ها و مسائل اجتماعی رو برجسته میکنه .

ما در اینجا زیباترین عکس های پرتره گرفته شده توسط عکاسان معروف رو با شما به اشتراک میگذاریم . چون اگر جزو کسانی هستین که به این حرفه علاقه دارین و یا عکاسی میخونین خوبه که چند تا از عکاس های خوب دنیا رو بشناسین .

  1. Steve McCurry

عکاس های پرترهعکاس های پرترهعکاس های پرتره

 

Steve McCurry با عکس پرتره ای که از دختر افغان گرفته معروف شد. این عکس از پناهندگانی که در کمپ های پیشاور پاکستان بودن گرفته شده . این عکس به عنوان شناخته شده ترین و معروف ترین عکس National Geographic نامیده شده . بقیه عکس های این عکاس هم واقعا ارزش دیدن دارن .

  1. Lee Jeffries

عکاسی پرترهعکاسی پرترهعکاسی پرتره

عکس های پرتره ی سیاه سفید این عکاس از بی خانمان ها حیرت انگیز و منحصر به فرده .
او نگاهی از امید در چشم سوژه های خود به تصویر میکشد که به نوبه ی خودش برای بیننده کاملا ملموس .

  1. Jimmy Nelsson

عکس پرترهعکاس های پرتره

خرید دوربین مناسب عکاسی پرتره

جیمی نلسون به خاطر پرتره های خود از افراد قبیله ای و بومی که در بیش از 16 کشور جهان گرفته مشهوراست . عکس های اون داستان زندگی رو روایت میکنن و کتابش هم اکنون در بازار موجوده برای خرید .

  1. Rehahn

بهترین عکس بترهعکاس پرترهعکاسی پرتره

Rehahn به طور اختصاصی به عکاسی در ویتنام پرداخته راجستان و کوبا. اون جزو عکاس های پرتره قرار گرفته به این دلیل که تونسته در عکس هاش روح سوژه هاشو نشون بده .ریهان بدون شک یکی از بهترین عکاسان این سبک به شمار میاد .

  1. Eric Lafforgue

 

 

عکاسی پرتره

پرترهعکاسی سبک پرتره

این عکاس به دلیل عکس هاییکه در کره ی شمالی و برای اینکه برای هر عکسی داستانی داره معروف شده . از قبایل نامیبیا گرفته تا یزدیان کردستان ، داستان های او جالب توجه  و عکس های او برخی از احساسات واقعی را به تصویر می کشه.

  1. Manny Librodo

عکاس پرتره عکاس های پرترهعکس پرتره

عکس های “جادوگر فتوشاپ” مانی لیبرودو علاوه بر اینکه یه داستانی رو روایت میکنه ،  آثار هنری ناب هستن.

  1. Lisa Kristine

عکاس پرترهعکاس پرترهعکاس پرتره

لیزا کریستین یک عکاس بشردوستانه است که در بیش از 100 کشور جهان فرهنگ بومی را مستند می کنه و کرامت انسانی را در همه جا به تصویر می کشه. او به خاطر نقش خود در افشای برده داری مدرن مشهور است.

  1. David Lazar

پرتره گرافیportraits

عکاس پرتره

این عکس های نفس گیر و جذاب در برزیل ، بنگلادش و کنیا گرفته شده . دیوید همیشه در لحظه های درست در جای درست عکس های فوق العاده ای گرفته .

  1. Joel Santos

عکاس پرترهعکاس پرترهعکاس پرتره

نگاه معنی دار این پرتره ها همه را میگه. جوئل سانتوس احساس سوژه های خود را نشان می ده.

  1. Phil Borges

بهترین عکاس های پرتره

عکسهای او از پناهندگان تبت بی نظیر است و سختی ها در طول کار او احساس میشه.

reference :

Top 10 Most Famous Portrait Photographers In The World

ارسال دیدگاه