دوربین چاپ سریع هیبریدی Instax Mini Evo اکنون برای پیش‌ خرید در دسترس است

دوررین چاپ فوری
Instax Mini Evo هیبریدی از Fujifilm اکنون برای پیش خرید از خرده فروشان مورد علاقه شما در دسترس است.

دوربین چاپ سریع هیبریدی فوجی فیلم، Instax Mini Evo اکنون با قیمت 199.95 دلار / 174 پوند / 299 دلار استرالیا برای پیش خرید در دسترس دوستاران این نوع دوربین ها قرار دارد.

این دوربین فوری هیبریدی با طراحی یکپارچهسازی با سیستم عامل دارای 10 گزینه افکت لنز و 10 گزینه افکت فیلم است که تا 100 روش مختلف را در اختیار شما قرار می دهد تا فوراً عکس های منحصر به فرد خود را بسازید. ، نوردهی را تنظیم کنید، تعادل رنگ سفید را تغییر دهید، و حتی یک حالت ماکرو را زمانی که موقعیت نیاز به یک نمای نزدیک دارد انتخاب کنید.

البته این یک محصول Instax نخواهد بود بدون اینکه دارای چاپ عکس فوری باشد، Mini Evo Hybrid این کار را به روشی نسبتاً منحصر به فرد با استفاده از سیم پیچ به عنوان گزینه چاپ انجام می دهد.

 

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با قیمت اقتصادی و ضمانت

 

مثل اینکه در حال عکاسی از یک دوربین فیلم قدیمی و پیشروی به فریم بعدی هستید، به سادگی یک عکس می گیرید و اگر از ظاهر آن خوشتان می آید و می خواهید خاطره را به یکی دیگر از دوستانتان بسپارید، سطح فیلم را ارتقا دهید و یک انیمیشن نسبتا هوشمندانه ظاهر می شود. از پشت صفحه LCD 3 اینچی که تصویر را در حال حرکت در فریم نشان می دهد تا زمانی که تصویر شما چاپ شود و از کناره دوربین خارج شود.

 

Instax Mini Evo ضبط تصویر دیجیتال راحت را با خروجی فیلم فوری سنتی ترکیب می کند. این روش به شما امکان می دهد آزادانه عکس بگیرید و هر زمان که خواستید چاپ کنید یا هر چند بار که دوست دارید یک تصویر را دوباره چاپ کنید. Mini Evo فیلم فوری Instax Mini را برای تولید تصاویر 2.4 x 1.8 اینچی بر روی یک برگه به ​​اندازه کارت اعتباری، 3.4 x 2.1 in می پذیرد.

 

همراه با لنز ثابت 28 میلی‌متری معادل با زاویه دید گسترده و دیافراگم سریع f/2، برای کار در شرایط نوری مختلف بسیار مناسب است.

 

Mini Evo همچنین دارای حافظه داخلی است که می تواند تقریباً 45 تصویر ثابت را در خود جای دهد و از یک اسلات کارت حافظه microSD/SDHC می توان برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی استفاده کرد و با باتری داخلی لیتیوم یون قابل شارژ داخلی، می تواند تا حدود 100 تصویر را چاپ کند. در هر بار شارژ، حتی می توان آن را از طریق USB در حدود 2-3 ساعت شارژ کرد. این دوربین را به بهترین دوربین سرگرم کننده برای هر مناسبتی تبدیل می کند.

 

 Reference: digitalcameraworldادمین
ارسال دیدگاه