آیا نیکون Z8 ماه آینده عرضه می شود و آیا از دوربین نیکون Z7 II خواهد گذشت؟

دوربین z8

با وجود سنسور 61 مگاپیکسلی، آیا انتشار گزارش شده نیکون Z8 در ماه آینده برای نیکون Z7 II  مشکل ساز خواهد بود؟

گفته می شود که نیکون Z8 به زودی معرفی می شود، اما اگرچه ظاهراً دارای حسگر مشابه دوربین سونی است، اما در واقع می تواند یک بدنه نیکون باشد که اولین قربانی بازار است.

 

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با ضمانت کتبی

 

مدتی است که شایعاتی مبنی بر اینکه نیکون Z8 در راه Big N است، شنیده می‌شود و آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال انجام تست‌های میدانی است  و ممکن است در ماه آینده معرفی شود. با این حال، در حالی که اعتقاد بر این است که این دوربین دارای همان سنسور 61 مگاپیکسلی سونی A7R IV است، در واقع می‌تواند نیکون Z7 II باشد که اولین بار در خط رقابت Z8 است.

«نیکون ماه آینده یک دوربین جدید را معرفی خواهد کرد، شاید Z8 (در حال آزمایش است) یا Z6 III»

به هر حال، به نظر می رسد نیکون Z8 بدنه رزولوشن گرا سازنده با سنسور 61 مگاپیکسلی Exmor R سونی، دو اسلات کارت حافظه CFexpress نوع B، تثبیت کننده تصویر بهبودیافته، حالت تغییر رزولوشن جدید قادر به ثبت تصاویر 240 مگاپیکسلی، محدوده ISO است. از 64 تا 25600 (قابل ارتقا تا 32 تا 102400) و ویدیوهای 6K یا 8K به طور بالقوه حذف نشده است.

به نظر می رسد همپوشانی زیادی در محدوده Z نیکون وجود دارد، نیکون Z fc و نیکون Z50  هر دو از استریم ها عبور می کنند و نیکون Z30 جدید ( هنوز جای خود را پیدا کرده است جالب است که ببینیم اوضاع چگونه به هم می ریزد.

RF: digitalcameraworld

ادمین
ارسال دیدگاه