با کوله پشتی Zip آسوده‌خاطر سفر کنید

کوله‌پشتی Zip

با کوله‌پشتی Zip آسوده‌خاطر سفر کنید

آیا با داشتن زیپ 270 درجه دور کوله‌پشتی، فضای قابل تنظیم مخصوص لپ تاپ و مقاوم بودن در برابر هوا، کوله‌پشتی Zip محصول شرکت Peak Design، می تواند گزینه‌ی مناسبی برای یک عکاس باشد؟

 

کوله‌پشتی Zip

 

کوله‌پشتی Zip چیست؟

کوله‌پشتی Zip، مدل کوچک‌تر و ساده‌تری از سری کوله‌پشتی‌های Everyday برند Peak Design، می باشد. این کوله‌پشتی در دو ظرفیت 15L و 20L تولید و عرضه می شود. کوله‌پشتی Zip برای عکاسانی که عاشق خیابان‌گردی و مسافرت هستند طراحی شده است.

ویژگی های اصلی کوله‌پشتی Zip عبارتند از دسترسی آسان از بالا و کناره‌های کوله‌پشتی، بدنه‌ی ضد‌آب آن و امکان حمل لپ‌تاپ با هر وزن و اندازه‌ای.

 

ویژگی های کوله‌پشتی Zip

کوله‌پشتی Zip دارای طراحی خاص در قسمت زیپ آن می باشد، به طوری که زیپ 270 درجه دور آن، دسترسی آسانی برای فرد ایجاد می کند. علاوه بر این، این کوله‌پشتی دارای 4 زیپ دیگر در همین راستاست. در نهایت این زیپ، که دور تا دور کوله‌پشتی کشیده شده است، امکان دسترسی آسان به وسایل را از بالا و طرفین به فرد می دهد.

داخل کوله‌پشتی Zip سه طبقه طراحی شده است، که از تقسیم‌کننده‌های الهام گرفته از اریگامی این برند، به نام FlexFold، استفاده شده است. این طبقه‌ها را می توان بر اساس نیاز خم و جابجا کرد و وسایل را توسط آن تفکیک کرد.

همچنین زیپ کوله‌پشتی Zip دارای قابلیت بخصوصی است. چرا که فرقی نمی کند لپ‌تاپ‌تان 13 اینچی باشد یا 15، با بالا یا پایین بردن فلپ بالایی، می توانید فضای موردنیاز برای لپ‌تاپ خود را ایجاد کنید. اما قابل ذکر است که این ویژگی مخصوص کوله‌پشتی Zip با ظرفیت 20L می باشد.

در داخل این کوله‌پشتی سه عدد جیب تعبیه شده است، بدنه‌ی داخلی آن نیز ضدآب می باشد. همچنین جیب‌هایی در بالا و طرفین بدنه‌ی خارجی کوله‌پشتی Zip طراحی شده‌اند.

این کوله‌پشتی دارای دو بند محکم و نیز یک بند سینه متصل به بند‌ها برای حمل هر چه آسان‌تر کوله‌پشتی Zip می باشد. جنس آن تماماً در برابر هوا مقاوم بوده و کاملاً از مواد بازیافتی تشکیل شده است.

تصویر کوله پشتی zip

 

کیفیت ساخت کوله‌پشتی Zip

و اما در مورد کیفیت ساخت برند Peak Design چیزی نمی توان گفت جز اینکه کیفیت محصولات آن همیشه عالی و نفیس است و کوله‌پشتی Zip نیز این سنت را حفظ کرده است.

زیپ اصلی در جای خود محکم دوخته شده است، به این صورت که هیچوقت احساس نخواهید کرد که زیپ ممکن است در برود، بشکند، گیر کند و یا دندانه‌های آن کج شود یا از بین برود. زیپ‌ها بسیار مستحکم و قابل اطمینان‌اند.

پشت کوله‌پشتی Zip و بند‌های آن از فوم اسفنجی باکیفیت تشکیل شده‌اند که در صورت حمل برای زمان‌های طولانی، به فرد احساس راحتی می دهند. همچنین بند سینه را می توان با یک دست باز و بسته کرد.

نکته‌ی قابل تحسین برند Peak Design این است که موادی که در تولید کوله‌پشتی Zip به کار برده است هم جذاب و هم سخت است. معمولاً یکی از این دو در کوله‌پشتی‌ها مشهود است، اما این برند توانسته است تعادل میان زیبایی و کیفیت را به خوبی حفظ کند. آنچه قابل توجه می باشد، نرمی متریال داخل کوله‌پشتی است، به‌طوری که به شما اطمینان می دهد که لنز‌هایتان دچار خط و خش نخواهند شد، حتی اگر درپوش آن‌ها هنگام حمل بیافتد.

 

ظرفیت کوله پشتی zip

 

کارایی کوله‌پشتی Zip

احتمالاً یکی از مهم‌ترین معیار‌ها در انتخاب کوله‌پشتی مخصوص حمل دوربین، قابلیت ایستاده ماندن آن روی زمین باشد. کوله‌پشتی Zip به بهترین نحو سر جای خودش ثابت می ماند. با این کوله‌پشتی می توانید خیابان‌ها را گشته، با دیدن هر منظره کوله‌پشتی خود را با خیال آسوده روی زمین بگذارید و به شکار آن لحظه بپردازید.

وسایل موردنیازتان اعم از دوربین، لنز‌ها و وسایل شخصی، به آسانی در کوله‌پشتی Zip جای می گیرند و بدون نگرانی می‌توانید به همه‌ی آن‌ها دسترسی داشته باشید. همچنین در طول سفرتان احساس نخواهید کرد که وسایلتان دارند روی هم می‌لغزند و جابجا می شوند، زیرا تقسیم کننده‌ها آن ها را در جایشان ثابت نگه خواهند داشت.

نقد و بررسی کوله‌پشتی Zip نشان می دهد، بعد از یک پیاده‌روی طولانی احساس خستگی یا درد نخواهید کرد، چون با وجود باکیفیت و کاربردی بودن کوله‌پشتی Zip ، این کوله‌پشتی سبک‌ترین میان همنوعان خود است.

همچنین در هوای بارانی یا برفی می توانید با خیال آسوده با کوله‌پشتی Zip خود در خیابان‌ها قدم بزنید، زیرا بدنه‌ی ضد‌آب آن محافظ وسایل و دوربین شماست.

و در آخر، ممکن است قیمت کوله‌پشتی Zip کمی زیاد به نظر برسد، اما دوربین و لنزهای باارزش شما لایق بهترین محافظ هستند تا بهترین مناظر و خاطره‌ها را ثبت کنند.

مهرانی‌کم، عرضه کننده تخصصی انواع لوازم جانبی دوربین عکاسی، دوربین های عکاسی نو و دوربین های عکاسی دست دوم در ایران.

Reference: camerajabber

ارسال دیدگاه