سیگما لنز فوق عریض جدیدی از سری I را معرفی کرد – Sigma 20mm f/2 DG DN

لنز Sigma 20mm f/2 DG DN

جدیدترین لنز سیگما نوید فوکوس خودکار سریع و تصاویر فوق العاده واضح را ارائه می دهد و وزن آن خیلی کم است.

سیگما به تازگی یک لنز جدید 20 میلی متری F/2 DG DN برای دوربین های فول فریم L-mount و E-mount معرفی کرده است. این لنز پرایم فوق فشرده با دیافراگم عریض، چهارمین لنزی است که به سری I می‌پیوندد.

طیفی از لنزهایی که به طور خاص برای مناسب کردن دوربین‌های بدون آینه مدرن کوچک‌تر و سبک‌تر طراحی شده‌اند.

لنز Sigma 20mm f/2 DG DN فوق‌العاده قابل حمل است، وزن آن فقط 370 گرم و طول آن فقط 72.4 میلی‌متر است.

نه تنها برای حمل همیشه مناسب است، بلکه قیمت آن نیز بسیار کمتر از لنز 20 میلی‌متری F/1.8 G سونی است. تنها با 699 دلار / 649.99 پوند، می توانید تقریباً 300 پوند در RRP سونی پس انداز کنید و فقط 1/3 از f-stop را از دست می دهید.

مانند سایر لنزهای سری I، سیگما 20 میلی‌متری f/2 از ساختار تمام فلزی خواب بهره می‌برد که شامل درپوش لنز مغناطیسی سری I، یک حلقه دیافراگم صاف و دستی، یک حلقه فوکوس و یک روکش بسیار با کیفیت است.

سیگما وعده می دهد که لنزدوربین 20 میلی متری f/2 DG DN بالاترین سطح عملکرد اپتیکال را حتی در هنگام عکاسی کاملا باز ارائه می دهد، زیرا به دلیل جدیدترین فناوری طراحی اپتیکال استفاده شده بر روی لنز استفاده شده است.

این لنز از 13 عنصر در 11 گروه ساخته شده است که شامل سه عنصر لنز کروی شکل شیشه ای با دقت بالا، یک عنصر SLD و یک عنصر FLD است. این به کاهش انحرافات نوری کمک می کند و در نتیجه تصاویر واضح و واضح از گوشه ای به گوشه دیگر ایجاد می شود.

لنز سیگما
(Image credit: Sigma)

برای اطمینان از وجود حداقل شعله و شبح، حتی هنگام عکاسی مستقیم از نورهای روشن، سیگما از یک پوشش چندلایه فوق العاده و یک پوشش نانو متخلخل روی عناصر لنز استفاده کرده است که عکاسی از سوژه های دارای نور پس زمینه را نیز آسان تر می کند.

سیگما 20 میلی‌متری دارای پایه مقاومت در برابر گرد و غبار و پاشش پاشش است، با تنظیمات فوکوس خودکار با سرعت بالا سازگار است و می‌توان از آن در AF/MF یا DMF (فوکوس دستی مستقیم) استفاده کرد، به این معنی که می‌توان فوکوس را پس از تنظیم به‌صورت دستی تغییر داد. سیستم فوکوس خودکار دوربین

این لنز مخصوصاً برای عکاسی نجومی، عکاسی منظره یا حتی عکاسی از رویدادها مناسب است، جایی که شما به یک لنز با زاویه باز و با کارایی بالا نیاز دارید که شما را سنگین نکند.

برخلاف لنز 20 میلی‌متری f/1.4 Art موجود، لنز 20 میلی‌متری f/2 از رزوه فیلتر 62 میلی‌متری بهره می‌برد که برای اتصال فیلترها در هنگام بیرون آمدن در میدان عالی است.

این لنز از 25 فوریه در تمامی خرده فروشان معتبر دوربین با قیمت اولیه 699 دلار / 649 پوند (تقریباً 1227 دلار استرالیا) در دسترس خواهد بود.

سیگما 20 میلی‌متری به سیگما 24 میلی‌متری f/2، 35 میلی‌متری f/2 و 65 میلی‌متری f/2 می‌پیوندد تا مجموعه‌ای از لنزهای با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و سبک وزن را تکمیل کند.

بیشتر بخوانید: 

Reference: digitalcameraworld
ادمین
ارسال دیدگاه