سونی بابت تاخیر در ساخت لنز جدید خود عذرخواهی می کند

Sony 16-35mm FE f/4 G لنز

لنز 16-35 میلی‌متری FE f/4 G سونی که اکنون تا تابستان به تعویق افتاده است، در ابتدا قرار بود در 28 آوریل عرضه شود. تا تابستان به تعویق افتاده است، در ابتدا قرار بود در 28 آوریل( 7 خرداد 1041)  عرضه شود.

 

سونی ژاپن بابت ارسال به تعویق افتاده لنز سونی FE PZ 16-35mm f/4 G که اکنون انتظار می رود تابستان امسال عرضه شود،  رسما عذرخواهی کرده است.

این شرکت می گوید که به دلیل تاخیر در توزیع جهانی تصمیم به تعویق انتشار دارد و به محض تایید تاریخ انتشار جدید را اعلام خواهد کرد.

تاریخ عرضه لنز سونی FE PZ 16-35 میلی‌متری f/4 G در ابتدا قرار بود 28 آوریل 2022  (7 خرداد 1041) باشد، و تاریخ مبهم جدید «تابستان» می‌تواند از ژوئن تا سپتامبر باشد – حداقل تأخیر حداقل، دو ماهه.

سونی ژاپن همچنین در مورد پذیرش سفارش‌های جدید اظهار نظر کرد و در بیانیه رسمی خود اعلام کرد که تصمیم گرفته است سفارش‌های بیشتر را هم از توزیع‌کنندگان و هم از مشتریان از طریق فروشگاه سونی به حالت تعلیق درآورد تا از هرگونه تاخیر بیشتر یا خطای عرضه و تقاضا جلوگیری شود.

همه‌گیری جهانی کرونا، صنعت تولید دوربین و فناوری را به شدت تحت تأثیر قرار داد، به طوری که کمبود تراشه و قطعات منجر به توقف تولید و توقف دوربین‌ها و لنزهای آینده شد – که همچنان تحت تأثیر تأخیرهای جهانی، کمبود قطعات و فشار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.

 

پیشنهاد ویژه: خرید دوربین دست دوم با قیمت مناسب و گارانتی کتبی

 

Sony FE PZ 16-35mm F4 G lens
Sony FE PZ 16-35mm F4 G  (Image credit: Sony)

 

سونی در بیانیه خود گفت: “ما صمیمانه به دلیل ناراحتی ایجاد شده برای مشتریانی که منتظر عرضه هستند، همانطور که دقیقاً قبل از انتشار است، عذرخواهی می کنیم.” “ما نهایت تلاش خود را برای تحویل محصول در اسرع وقت انجام خواهیم داد و از درک شما قدردانی می کنیم.”

با توجه به خرده‌فروشی آمریکای شمالی B&H، این لنز ممکن است از 24 ژوئن در ایالات متحده ارسال شود، و در سایت به عنوان کالای جدیدی که به زودی عرضه می‌شود، با قیمت پیش‌فروش 1198 دلار فهرست شده است. سایت سونی در بریتانیا این لنز را با قیمت 1299 پوند با تخمین ارسال از اواسط ماه مه فهرست شده است.

RF: digitalcameraworld

ادمین
ارسال دیدگاه