تطبیق پذیری با همه ی زوایا با استفاده از لنزTamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom

عکاسی در همه ی زوایا

تطبیق پذیری با همه ی زوایا با استفاده از لنزTamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom

با استفاده از زوم با قابلیت نمایش همه ی زوایا که یکی از قابلیت های لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom است از سفرهای خود عکس ها و فیلم هایی با کیفیت عالی بگیرید.

عکاسی در همه ی زوایا

اگر شما عکاسی هستید که زیاد سفر میکنید، انتخاب بهترین لنز پاسخ به بسیاری از نیازهای شماست. چگونه عکس برداری میکنید؟ چه سوژه هایی برای عکس هایتان انتخاب میکنید؟ در چه محیط هایی فعالیت میکنید؟ مهم تر از همه شما به لنزهای باکیفیتی نیاز دارید که قابل حمل سبک و مقاوم باشند و همه ی فضای موردنیاز عکاسی را در بربگیرند.

لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom(مدل A037) که به منظور تطبیق پذیری با همه ی زوایا و مخصوصا برای دوربین های فول فریم DSLR طراحی شده است، باید در کیف عکاسی شما موجود باشد. این لنز جمع و جور و سبک است و میتوانید آن را با خود به هرجایی ببرید. قیمت  لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom نسبت به کیفیتش بسیار مناسب است. علاوه بر این، طراحی این لنز بر طبق آخرین تکنولوژی روز انجام گرفته و نواقص آن به طور کامل مرتفع گشته است.

لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom

تعریف عکاسی در همه ی زوایا

چرا زوم در همه ی زوایا مهم است؟ ابتدا بیایید لنز با قابلیت عکاسی از همه ی زوایا را بررسی کنیم.

هنگامی که بدون در دست داشتن دوربین عکاسی به یک منظره نگاه میکنیم، میتوانیم بدون چرخاندن سرمان زوایه ی محدودی از منظره را ببینیم. در عکاسی به لنزی که مانند چشم ما عمل میکند لنز معمولی و یا لنز استاندارد میگویند. اما لنز با قابلیت عکاسی از همه ی زوایا دامنه ی بزرگتری را در بر گرفته و به شما اجازه ی مشاهده ی محیطی وسیع تر نسبت به چشم غیرمسلح را میدهد.

برای دوربین هایی با سنسور فول فریم، هر لنزی که زاویه ای بیشتر از ۵۰ میلی متر را در بگیرد لنز با قابلیت عکاسی از همه ی زوایا است. لنزی همانند  لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom تطبیق پذیری بالایی دارد و میتواند پتانسیل خلاقیت شما را بهبود ببخشد. هنگامی که میخواهید از یک منظره و یا معماری و یا حرکت به عنوان بخشی از روایت خود استفاده کنید، این لنز یکی از بهترین گزینه هاست.

هنگامی که از لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom روی دوربین فول فریم DSLR استفاده میکنید، هیچ برشی هنگام ضبط ویدیو به وجود نخواهد آمد. به عبارت دیگر استفاده از لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom مانند استفاده از فیلم های قدیمی SLR است. این بدین معنا است که به هنگام ضبط حرکات مانند رویدادهای ورزشی همه ی حرکات حتی آنهایی که در گوشه های لنز قرار میگیرند هم به طور کامل ضبط خواهند شد. به عبارت دیگر، تمامی اجزای موجود در خیابان و یا تمامی افراد موجود در یک صحنه در تصویر شما حضور خواهند داشت. اگرچه چون لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom برای دوربین های فول فریم طراحی شده است میتوانید از آن برای دوربین های سنسور APS هم استفاده کنید. این لنز بر روی آنها یک فاصله کانونی معادل ۳۵ میلی متر با فاصله ی تقریبی ۲۵.۵ – ۵۲.۵ میلی متر فراهم میکند.

علاوه بر قابلیت زوم در همه ی زوایا فاکتور دیگری که لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom را برای بسیاری از موقعیت های عکاسی مناسب میسازد ساخت مناسب و بادوام آن است که استفاده از آن را در هر محیطی ممکن میسازد. از آنجایی که سطح رویی دوربین با یک ترکیب فلورین محافظ که مقاومتی عالی در برابر آب و روغن دارد پوشیده شده است، پاک کردن آن بسیار آسان خواهد بود. این پوشش، لنز را در برابر آسیب های محیطی مانند گرد و غبار و خاک و انگشت کثیف حفاظت خواهد کرد.

روشی برای خلق عکس هایی با زاویه دید گسترده با استفاده از لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom

اگر به دنبال روشی برای خلق عکس هایی با زاویه دید گسترده با استفاده از لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom میگردید با ما همراه شوید.

روی روایت تمرکز کنید. لنزهای با قابلیت عکاسی از همه ی زوایا مانند لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom برای خلق روایت، ایجاد صحنه ها و کمک به شما برای نقل یک داستان فوق العاده هستند. چگونه؟ چون این لنزها به شما اجازه میدهند سوژه ی خود را به طور کامل زیرنظر داشته باشید. و میتوانید سوژه را به صورت پویا در فریم خود به نمایش بگذارید. با استفاده از لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom و با ماکسیمم فاصله ی ۱۱ اینچی از سوژه ی خود ترکیب هایی جذاب خلق کنید تا بیننده را به تصویر خود جذب کنید.

لنز Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD wide-angle zoom برای سازندگان فیلم هم مناسب است. برای مثال وقتی صحبت از خلق یک صحنه میشود، هیچ چیز بهتر از خلق شاتی گسترده که همه ی زوایا در آن وجود داشته باشند، نیست. برای عکاسی خیابانی و مستندطور مسلما فاصله کانونی ۳۵ میلی متر محبوب ترین و بهترین گزینه است.

برای مشاوره و یا خرید لنز و دوربین های دست دوم، مشاورین مهرانی‌کم پاسخگوی شما خواهند بود.

مهرانی کم اولین و بزرگترین مرکز خرید و فروش لنز  و دوربین های دست دوم در ایران.

Reference: outdoorphotographer
ارسال دیدگاه