معرفي جديدترين دوربین های عكاسي در نمايشگاه 2020

نمایشگاه دوربین عکاسی در انگلستان

دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020

از دوربين هاي جديد در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020، شامل 5 عدد دوربین Canon EOS R5 ، Fujifilm X-T4، Olympus OM-D E-M1 Mark III،Nikon D780 وSony A7R IV مي باشند.كه علاقه مندان به عكاسي و دوربين هاي عكاسي مشتاقانه منتظر ديدن اين دوربین های جديد هستند.

فقط چند هفته به دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020 وجود دارد و با توجه به آنچه كه از خوانندگان مطالب عكاسي به گوش مي رسد، هیجان زیادی در مورد ديدن برخی از دوربين هاي عكاسي  وجود دارد.رویداد سالانه نمايشگاه عكاسي در بیرمنگام انگلستان از 14 تا 17 مارس برگزار می شود و اين نمایشگاه عکاسی فرصتی را برای دیدن آخرین تجهیزات از بیش از 300 تولید کننده دوربین، لنز و لوازم جانبی آن فراهم می کند.اگر در انگلستان زندگی می کنید، این نمایشگاه بهترین فرصت برای دستیابی به برخی از دوربین های است كه اخیرا  اعلام  و تولید شده و همچنین تماشاي زنده در مورد نحوه کار آنها نیز است. دوربین های جدیدی مانند Canon EOS R5 ، Fujifilm X-T4  و سایر موارد،سبب شده تا علاقه زیادی به اين نمایشگاه، علاقمندان به عکاسی نشان دهند.

دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه  2020 و دوربين Canon EOS R5

از دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه  2020 دوربين Canon EOS R5 مي باشد. به عنوان یک پروژه توسعه داده شده در چند هفته پیش اعلام شد که اين دوربين با وعده ویدئویی 8K ، تثبیت کننده تصویر در بدن، عکسبرداری پشت سر هم، فوکوس زیاد توليد شده است. همچنین قابل ذکر است که در مورد مشخصات اين دوربين اطلاعات زيادي نیز ارائه نشده است اما همه ي این مورد به اندازه کافی برای علاقمندان به عکاسی کافی است. سوالاتی زيادي در مورد برچسب قیمت Canon EOS R5 وجود دارد، حدس زده مي شود که قیمت آن رقابتی باشد. نماینده ای از Canon از نمايش حتمي EOS R5 در نمایشگاه عکاسی 2020 را اعلام و بيان نموده است. بنابراین مطمئن شوید که کانن در غرفه های های D141  و E131  به عینه مشاهده کنید.

دوربين Olympus OM-D E-M1 Mark III

دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020 ،دوربين Olympus OM-D E-M1 Mark III

از ساخت چند هفته پیش دوربين Olympus OM-D E-M1 Mark III  تا نمايش آن در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020 در انگلستان. در تصوير شبيه به دوربين متوسط  OM-D E-M1 Mark II به نظر می رسد. با این وجود،دارای برخی از ویژگی های عالی است که باعث شده عکسبرداری را در شرایط دشوار کمی آسان تر کند.همچنین این دوربين به دليل کوچک و سبک بودن عکاسان را قادر می سازد تا سبک تر سفر کنند، علاوه بر اين اجازه مي دهد تا  سه پایه ها و فیلترهای ND در بسیاری از شرایط بلا استفاده شوند. Olympus همچنین مجموعه ای از لنزهای عالی را ارائه می دهد و ضریب بزرگنمایی فاصله کانونی 2 برابر مي باشد و اين ویژگی مخصوصا برای عکاسان ورزشی و حیات وحش بسيار عالي می باشد. قرار است المپوس در غرفهD91 ، جایی که علاقمندان قادر خواهند بود، با دوربین پرچمدار جدید المپوس روبرو شوند.

Fujifilm X-T4

Fujifilm X-T4 در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه  2020

هفته گذشته فوجي دوربین پرچمدار جدید خود را بنام   Fujifilm X-T4 را براي نمايش در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020 معرفی کرد و این یکی از دوربین های جدید مورد علاقه عكاسان در سال 2020 خواهد بود.  X-T4 ممکن است دارای همان سنسور 26.1MP X-Trans CMOS 4  و موتور پردازش مشابه X-X3  باشد اما این دوربین دارای تثبیت کننده تصویر در 5 محور، شاتر ساکت تر، باتری بزرگتر، حالت شبیه سازی عالی فیلم و با صفحه لمسی با زاویه متغیر است.به نظر می رسد که به نظر می رسد همه اینها با دانش تصویر فوجی فیلم ترکیب شده است. لذا تا به امروز  X-T4 بهترین دوربین سری X این شرکت است بنابراين برای دستیابی به Fujifilm X-T4  می توانید آن را در غرفه D41  ببینید.

نیکون D780در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه  2020

معرفي دوربين نيکون D780در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020 ،فرصتي براي علاقمندان به اين دوربين ها است. در حالی که بسیاری از شنيده هاي اخیر مربوط به دوربین های بدون آینه بوده است.DSLR ها هنوز هم بخش مهمی از بازار دوربین ها را شامل مي شوند و نیکون همچنان یک بازیگر اصلی در اين زمينه می باشد. با وجود پیشرفت هایی که در تکنولوژی دوربین بدون آینه ایجاد شده است، بسیاری از عکاسان  طرح هاي SLR را هنوز به منظره یاب نوری ترجیح می دهند. در واقع  نیکون D780 ترکیبی عالی از DSLR  و فناوری بدون آینه است. به نظر می رسد دارای دو سیستم فوکوس خودکار سریع و کارآمد باشد.صفحه نمایش لمسی و کج نیکون D780 ،این دوربین را به یک دوربین همه کاره تبدیل می کند که برای مخاطبان مورد نظر خود يعني عکاسان با تجربه مناسب می باشد. D780 را مي توانيد در نمایشگاه عکاسی در غرفه C11 جستجو کنید.

سونی A7R IV

سونی A7R IVدر  دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020

معرفي دوربين سونی A7R IV در دوربين هاي عكاسي در نمايشگاه 2020. سونی با هر نسل پی در پی خط A7R  را بهبود داده است و دوربين A7R IV از بهترین ها این نوع مي باشد. اين دوربين داراي 45 درصد وضوح بالاتري برخوردار است.در كنار آن هم چنين داراي استحکام بیشتر و کنترل های بهتری نیز مي باشد. سونی همچنان با فوکوس خودکار (AF) راهش را پیش می برد و سیستم A7R IV همراه با درجه فریم بالا بدین معنی است که با وجود وضوح بالای آن، A7R IV  را برای عکسبرداری از طیف گسترده ای از موضوعات، نه تنها منظره، زندگی و عکاسی تجاري، بلکه ورزش و اکشن نیز مناسب است و اگر انتخاب طبیعی دوربین برای فیلمبرداران ممكن نباشد ، Sony A7R IV  توانایی ارائه فیلم با کیفیت بسیار بالا 4K  را نيز دارد.از بعضی جهات Sony A7R IV بهترین دوربین بدون آینه موجود در حال حاضر است و وضوح جزئیات و سیستم فوکوس خودکار آن از نظر کلاس پیشرو هستند.آن را در غرفه سونی در نمایشگاه عکاسی در غرفه های C51 و C32 پیدا خواهید کرد.

 

 برای مشاوره در خرید دوربین های آکبند و دوربین های دست دوم، با مشاورین مهرانی‌کم در تماس باشید.

Reference: camerajabber
ارسال دیدگاه